MOTORCYKEL, BMW R1150GS, 2000.

4397168. MOTORCYKEL, BMW R1150GS, 2000.

Registreringsnummer: REZ 283.
Modellår: 2000.
Avställd.
Senast besiktigad: 2012-04-25.
Mätarställning: 4775 mil.
Ej export.

Bruksslitage.
Smuts, fläckar.
Mindre märken, repor.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Registreringsnummer: REZ 283.
Modellår: 2000.
Avställd.
Mätarställning: 4775 mil.
Ej export.

Bruksslitage.
Smuts, fläckar.
Mindre märken, repor.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 3 110