LOCKKAROTT, porslin, Kina, 1700-tal.

4397156. LOCKKAROTT, porslin, Kina, 1700-tal.

Profilerad brätt. Dekor av blommor i underglasyrblått. Lock krönt av knopp. Längd 27 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 181