YTTERFODER, TVÅ ST. Glaserad keramik, samtida tillverkning.

4397130. YTTERFODER, TVÅ ST. Glaserad keramik, samtida tillverkning.

Jardinièrer med hänklar, monogramstämplade.
Längd ca 35-45 cm
Höjd ca 15-19,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 35-45 cm
Höjd ca 15-19,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 526