ARI ESKELINEN (FÖDD 1953). "Staplar".

4397104. ARI ESKELINEN (FÖDD 1953). "Staplar".

Olja på duk, 38 x 33 cm, inklusive konstnärsram 40 x 35 cm. Monogramsignerad AE, a tergo signerad och daterad Ari Eskelinen 2009.

Smärre duktryck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre duktryck.

Antal besök: 160