JORDGLOB. Med belysning, 1900-tal.

4397097. JORDGLOB. Med belysning, 1900-tal.

Höjd ca 43 cm.
Diameter ca 32 cm.

Bruksslitage samt märken.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 43 cm.
Diameter ca 32 cm.

Bruksslitage samt märken.

Antal besök: 186