ETSNINGAR, 2 st, bl.a. Louis Bastin samt TECKNING, tusch, Rune Hagman.

439708. ETSNINGAR, 2 st, bl.a. Louis Bastin samt TECKNING, tusch, Rune Hagman.

Etsning, signerad Louis Bastin, numrerad 1/350, 10 x 12 cm.
Etsning, signerad Jürgen von Know, numrerad 293/310, 24 x 42 cm.
Teckning, tusch, signerad Rune Hagman, 12 x 9 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 421