SERVISDELAR, 16 st, Gustavsberg och Rörstrand.

4396985. SERVISDELAR, 16 st, Gustavsberg och Rörstrand.

OBS! Skadat/naggat parti servisdelar. Mattallrikar, assietter, serveringsskålar, serveringsfat, koppar och kanna. Bestående av bl.a. Röd Aster, Spisa-ribb, Mon Amie, Picknick.

Bruksslitage, skador på alla delar, nagg och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 385