BERGÈRER, ett par, rokoko stil, 1900-tal.

4396969. BERGÈRER, ett par, rokoko stil, 1900-tal.

Höjd rygg 90, bredd 86, djup 90, sitthöjd 41 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 296