FIOL med STRÅKE, 2 delar, 1900-tal.

4396930. FIOL med STRÅKE, 2 delar, 1900-tal.

Längd ca 60, bredd ca 20 cm.

Bruksslitage,
Skav, avslag, stråke fransat upp sig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 60, bredd ca 20 cm.

Bruksslitage,

Antal besök: 514