SVÄRD, 2 stycken, s.k. Tulwar.

4396911. SVÄRD, 2 stycken, s.k. Tulwar.

Längd 95-100 cm.

Slitage, skador samt oxideringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 95-100 cm.

Antal besök: 303