BARBORD, 1900-tal.

BARBORD, 1900-tal.
4396860. BARBORD, 1900-tal.

Fanerad i olika träslag, med klaffar, total längd ca 210 cm, bredd ca 70 cm. Höjd ca 106 cm.

Slitage, repor, märken, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
4396860. BARBORD, 1900-tal.

Antal besök: 220