HYLLA, med kromad stomme, samtida.

4396796. HYLLA, med kromad stomme, samtida.

Höjd: ca 185 cm.
ca 180 x 40 cm.

Bruksslitage.
Hyllplan med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 185 cm.
ca 180 x 40 cm.

Bruksslitage.
Hyllplan med repor.

Antal besök: 240