GUSUM, TRE LJUSSTAKAR.

GUSUM, TRE LJUSSTAKAR.
4396780. GUSUM, TRE LJUSSTAKAR.

Mässing, höjd 3,5, 5 och 6,5cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 369