OSCAR LYCKE. olja på duk, signerad.

4396663. OSCAR LYCKE. olja på duk, signerad.

Ca 27x43, träram ca 37x53 cm.

Duk med tryckskador. Mindre nålhål. Ospänd duk. Fläckar och märken.

Oscar Lycke (1877–1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 27x43, träram ca 37x53 cm.

Oscar Lycke (1877–1927)

Antal besök: 279