KARMSTOL, rotting.

KARMSTOL, rotting.
4396592. KARMSTOL, rotting.

Höjd 71 cm, sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage, skador på rottingen.

Gör en kostnadsfri värdering!
4396592. KARMSTOL, rotting.

Höjd 71 cm, sitthöjd 42 cm.

Antal besök: 267