LOCKURNA, porslin, Kina.

LOCKURNA, porslin, Kina.
4396575. LOCKURNA, porslin, Kina.

Dekor av bland anat figurscener.

Diameter ca 13 cm. Höjd ca 22 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 183