GERDA ÅKESSON, litografi, ballerinor.

4396570. GERDA ÅKESSON, litografi, ballerinor.

Signerad och numrerad 178/260.
Rammått 69x58cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 69x58cm.

Bruksskick.

Antal besök: 253