GERDA ÅKESSON, litografi, ballerinor.

4396569. GERDA ÅKESSON, litografi, ballerinor.

Signerad och numrerad 144/260.
Rammått 70x64cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 70x64cm.

Bruksskick.

Antal besök: 296