EMMAFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.

4396456. EMMAFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 85 cm
Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 85 cm
Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 333