SIDOBORD, FURU, 1900-TAL.

SIDOBORD, FURU, 1900-TAL.
4396369. SIDOBORD, FURU, 1900-TAL.

Den rektangulära toppen ovanför en enda låda och balusterben förenas av en undertier, 70cm bred 78cm hög 48cm djup.

allmänna märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

allmänna märken och slitage.

Antal besök: 95