SOFFBORD, TEAK, 1900-TALETS MITT.

4396368. SOFFBORD, TEAK, 1900-TALETS MITT.

av rundad rektangulär form, på avsmalnande stöd och förenade med en underdel, 116cm x 40cm x 40cm hög.

Klag, skav, repor, märken och slitage som står i proportion till ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 316