SERVERINGSBESTICK för fisk, silver, svensk import, 1900-tal.

439632. SERVERINGSBESTICK för fisk, silver, svensk import, 1900-tal.

Längd ca 25 - 29,5 cm.
Skaft av silver med blad/udd av förgylld oädel metall.

Bruksslitage, repor, skador. Fyllda skaft.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 25 - 29,5 cm.

Antal besök: 743