PG THELANDER. Struts, etsning, signerad och numrerad.

4396283. PG THELANDER. Struts, etsning, signerad och numrerad.

Numrerad 20/80
Rammått: 70,5 x 100,5 cm.

Per Gunnar Thelander (1936–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 20/80
Rammått: 70,5 x 100,5 cm.

Antal besök: 336