ANTONI TAPIES (1923-2012). Crain Renverse.

4396231. ANTONI TAPIES (1923-2012). Crain Renverse.

Antoni Tapies (1923-2012), Crâne Renversé, färglitografi, 1986, signerad och numrerad, exemplar 51/75, ca. 31,5 x 66 cm (arkstorlek), inramad bakom glas, med ram ca. 58 x 91 cm

Lista över verk: Galfetti/Homs 1087.

Ej inramad, undersökt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej inramad, undersökt.

Antal besök: 292