4396231. ANTONI TAPIES (1923-2012). Crain Renverse.
Antoni Tapies (1923-2012), Crâne Renversé, färglitografi, 1986, signerad och numrerad, exemplar 51/75, ca. 31,5 x 66 cm (arkstorlek), inramad bakom glas, med ram ca. 58 x 91 cm