SMÖRPANNOR, silver, Danmark, 1900-tal.

4396140. SMÖRPANNOR, silver, Danmark, 1900-tal.

Höjd ca 5 cm, längd ca 21-25 cm inkl svärtade trähandtag.

Bruksslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, gravyr.

Antal besök: 162