KARMSTOLAR, 6 ST, TRANSPARENT PLAST.

4396109. KARMSTOLAR, 6 ST, TRANSPARENT PLAST.

Sitthöjd 47 cm, rygghöjd 93 cm, bredd 54 cm, djup ca 60.

Bruksslitage, repor och skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor och skav.

Antal besök: 320