DRAGSOFFA. KARL JOHAN, BJÖRK 1800-TAL.

4396096. DRAGSOFFA. KARL JOHAN, BJÖRK 1800-TAL.

Borttagbar sits & ryggpanel. Utdragbar.
Längd: 210 cm
Sitthöjd: 45 cm
Rygghöjd: 105 cm
Bredd: ca 70 cm
Djup: ca 67 cm, ca 100 cm utdragen.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: 210 cm
Sitthöjd: 45 cm
Rygghöjd: 105 cm
Bredd: ca 70 cm

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 154