PIPPI LÅNGSTRUMP OCH PELLE SVANSLÖS, 5 st böcker, 1900/2000-tal.

4396085. PIPPI LÅNGSTRUMP OCH PELLE SVANSLÖS, 5 st böcker, 1900/2000-tal.

Pelle Svanslös i skolan, tryckt 1946.
Pelle Svanslös på äventyr, tryckt 1953.
Boken om Pelle Svanslös, tryckt 1990.
Pippi Långstrump, tryckt 2010.
Pippi Långstrump går ombord, tryckt 2012.

Varierat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierat bruksslitage.

Antal besök: 292