FÅTÖLJ. PALL. 1950/60-tal.

FÅTÖLJ. PALL. 1950/60-tal.
4396054. FÅTÖLJ. PALL. 1950/60-tal.

Galon.
Fåtölj höjd cirka 76 cm, sitthöjd cirka 41 cm.
Pall höjd cirka 57 cm, cirka 58 x 42 cm.

Bruksslitage.
Pall med kraftigt bruksslitage, skador (knappar saknas).

Gör en kostnadsfri värdering!

Galon.

Bruksslitage.

Antal besök: 556