POKAL, FAT, silver, 1950/60-tal.

4396023. POKAL, FAT, silver, 1950/60-tal.

Pokalen Sven Arne Gillgren höjd ca 10x7,5cm, fat CC Hermann, sterlingsilver, Danmark, diameter ca 20,5 cm, totalvikt ca 403 g.

Fat med gravyr, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat med gravyr, bruksslitage.

Antal besök: 170