KLAFFBORD, 1900-talets början.

4395990. KLAFFBORD, 1900-talets början.

Höjd: ca 77 cm.
Diameter: ca 115 cm.

Slitage. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 77 cm.
Diameter: ca 115 cm.

Slitage. Märken.

Antal besök: 490