Syskonring med 2 st briljantslipade diamanter, totalt ca 0,2ct, 18K vitguld
Färg M
Stämplad 18K, kattfot
Graverad 0,2
Ringstorlek ca 16,5
Total vikt ca 3,99 gram.
Ytslitage.
Färg M
Stämplad 18K, kattfot
Graverad 0,2
Ringstorlek ca 16,5
Total vikt ca 3,99 gram.
Ytslitage.