DIAMANTRING 0,2ctw, syskonring, 18K vitguld.

4395976. DIAMANTRING 0,2ctw, syskonring, 18K vitguld.

Syskonring med 2 st briljantslipade diamanter, totalt ca 0,2ct, 18K vitguld
Färg M
Stämplad 18K, kattfot
Graverad 0,2
Ringstorlek ca 16,5

Total vikt ca 3,99 gram.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färg M
Stämplad 18K, kattfot
Graverad 0,2
Ringstorlek ca 16,5

Total vikt ca 3,99 gram.

Ytslitage.

Antal besök: 270