KERAMIK, PORSLIN, m.m, 15 delar.

439596. KERAMIK, PORSLIN, m.m, 15 delar.

Vas i mässing, höjd 30,5 cm.
Ytterfoder, 3 delar,"Scheurich" keramik Germany, höjd 12, diameter 14, höjd 20, diameter 23,5 cm.
Fat, Upsala Ekeby, 27 x 22,5 cm.
Sparbössa, hund, troligen Tillinge
m.m.

Bruksslitage, nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas i mässing, höjd 30,5 cm.
m.m.

Antal besök: 358