ROAMER DAMUR 14K 19,5 g.

ROAMER DAMUR 14K 19,5 g.
4395898. ROAMER DAMUR 14K 19,5 g.

Armbandsur, boett i 14k, Roamer med mekaniskt urverk, längd ca 17 cm, totalvikt 19,5 g. Länk i gulddoublé. Auktionsverket ansvarar ej över funktionen.

Mindre slitage med små repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 727