CARIN NILSON. (1884-1973). Skulptur, byst, gips, signerad Carin Nilson och daterad 1931.

439587. CARIN NILSON. (1884-1973). Skulptur, byst, gips, signerad Carin Nilson och daterad 1931.

Höjd 28 cm.

Ytslitage. Smutsad.

Carin Nilson (1884–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Ytslitage. Smutsad.

Carin Nilson (1884–1973)

Antal besök: 1 025