AXEL NILSSON. Porträtt, blyerts, signerad.

439584. AXEL NILSSON. Porträtt, blyerts, signerad.

38 x 28 cm.

Bruksslitage.

Axel Nilsson (1889–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 28 cm.

Bruksslitage.

Axel Nilsson (1889–1980)

Antal besök: 588