MODELLTÅG, US Zone Germany, 1950-tal.

4395811. MODELLTÅG, US Zone Germany, 1950-tal.

Räls och två vagnar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Räls och två vagnar.

Bruksslitage.

Antal besök: 182