DENON, FÖRSTÄRKARE, AVR-1602.

DENON, FÖRSTÄRKARE, AVR-1602.
4395804. DENON, FÖRSTÄRKARE, AVR-1602.

Höjd 14,5cm, bredd 43,5cm, djup 37cm.

Bruks- och ytslitage. Repor, märken. Ej testad, härom lämnas ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 306