ETSNINGAR, 5 stycken.

ETSNINGAR, 5 stycken.
4395755. ETSNINGAR, 5 stycken.

Ram mått
41,5x21,5 cm.
Bild mått
23-14,15-21 cm.

Bruksslitage, samt skada. Se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram mått
41,5x21,5 cm.
Bild mått
23-14,15-21 cm.

Antal besök: 145