Blyerts och kol på papper, 39 x 31, 49 x 43 cm. Signerad och daterad Filippa Arrias 96.
PROVENIENS
Johan Wallin Collection, Uppsala
Stiftelsen Art for the Globe.
Ej examinerad ur ram.