IMHA MØBLER. Skrivbord i teak, Danmark, 1960-tal.

4395728. IMHA MØBLER. Skrivbord i teak, Danmark, 1960-tal.

Imha Møbler, skrivbord i teak, Danmark, 1960-tal. Konstruktion av teakträ. Försedd med 6 lådor

Mått ca.: h. 73 cm, b 183 cm, höjd 68,5 cm.

Åldersanpassat skick, repor och nötningar. Borrade hål på baksidan av facket Delvis blekad platta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 496