KISTA, ek med smidesbeslag, daterad 1814.

439562. KISTA, ek med smidesbeslag, daterad 1814.

Längd 140, bredd 60, höjd 66 cm.

Lagningar, sprickor samt senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 635