MATTA, Rölakan, signerad GB, 1900-talets mitt.

4395579. MATTA, Rölakan, signerad GB, 1900-talets mitt.

möjligen Gull Britt Johansson. ull på bomullsvarp. Ca 200 x 140 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 377