9 ST. ORGINALAFFISCHER FÖR CIRKUS.

4395538. 9 ST. ORGINALAFFISCHER FÖR CIRKUS.

Största mått ca 87 x 61 cm. Oramade.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 157