CARIN NILSON. (1884-1973). Skulpturer, 2 st, gips, en signerad.

439543. CARIN NILSON. (1884-1973). Skulpturer, 2 st, gips, en signerad.

Falk, signerad.
Höjd 10 samt 14.5 cm.
Proveniens Carin Nilsons ateljé.

Något smutsade.

Carin Nilson (1884–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Falk, signerad.
Höjd 10 samt 14.5 cm.

Något smutsade.

Carin Nilson (1884–1973)

Antal besök: 282