OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. DOSA med MINIATYRMÅLNING, signerad, 1900-talets första hälft.

439539. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. DOSA med MINIATYRMÅLNING, signerad, 1900-talets första hälft.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Diameter ca 7,5 cm. Lapp med texten "Vinst lotteriet".

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 020