SKÅL, silver, Köpenhamn 1918.

SKÅL, silver, Köpenhamn 1918.
4395390. SKÅL, silver, Köpenhamn 1918.

Hamrad dekor, höjd ca 8, diameter ca 21 cm, ca 431 g.

Bucklor, bruksslitage, gravyr undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 171