FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

FÅTÖLJ, 1940/50-tal.
4395378. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Helstoppad med röd sammetsklädsel, djuphäftad rygg. Ben i bok. Bredd ca 70 cm, sitthöjd ca 41 cm, rygghöjd ca 90 cm.

Slitage med märken och flläckar. Senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!
4395378. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Antal besök: 243