JAN SVENUNGSSON. Utan titel.

JAN SVENUNGSSON. Utan titel.
4395337. JAN SVENUNGSSON. Utan titel.

Olja på duk, 99x 65 cm, inklusive ram 102 x 68 cm. Signerad och daterad a tergo Jan Svenungsson 1986-1987.

Bra kondition.

Jan Svenungsson (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra kondition.

Jan Svenungsson (Född 1961)

Antal besök: 526