HÖGTALARE, 1-par, vitmålat trä, 1900-tal.

4395325. HÖGTALARE, 1-par, vitmålat trä, 1900-tal.

25x45 cm. Höjd 60 cm.

Brukslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x45 cm. Höjd 60 cm.

Antal besök: 351